• O nas

Firma MB PROBET działa na rynku wrocławskim ponad 30 lat. Posiadamy ugruntowaną pozycje handlową. Zawsze jesteśmy dostępni w naszej siedzibie. Naszym celem jest szybka i fachowa obsługa klienta, budowanie relacji handlowych oraz rekomendacja kolejnym osobom potrzebującym profesjonalnej i szybkiej obsługi.

Na naszych półkach mogą Państwo znaleźć przebogaty asortyment towarów. Ich zróżnicowanie i ilość odpowiadają zapotrzebowaniom naszych klientów. Podział na działy i ekspozycja służą ułatwieniu wyszukania tego czego Państwo w danej chwili potrzebują. Jeżeli w naszej ofercie nie ma jakiegoś produktu wówczas na życzenie klienta zamawiamy wskazany towar.

Dział Metalowy:

Gwoździe, śruby, nakrętki, podkładki, kołki rozporowe, zawiasy. To tylko niektóre rzeczy które znajdują się w tym dziale. Oczywiście dostępne są różne rozmiary, kształty i typy produktów metalowych. Jeśli poszukujesz czegoś wykonanego z metalu i nie wiesz gdzie zacząć poszukiwania, najprawdopodobniej znajdziesz to właśnie w tym dziale.

Dział Narzędzia:

Od małego majsterkowicza po profesjonalnego rzemieślnika, każdy znajdzie w naszej ofercie to czego potrzebuje. Różnego rodzaju narzędzia i akcesoria ułatwią pracę w domu i w firmie. Światowi producenci i najwyższa jakość. W tym miejscu na pewno znajdziesz to czego potrzebujesz.

Dział Malarski:

W tym dziale znajdą Państwo wszystko niezbędne do prac malarskich. Od pędzli i preparatów gruntujących po rozpuszczalniki, silikony i folie malarskie.

Dział Elektryczny:

Nic dodać, nic ująć. Kable, żarówki, bezpieczniki, włączniki, gniazdka - te i wiele innych znajdziesz w tym miejscu.

„Ciężka Budowlanka”

cement, kleje do glazury, zaprawy murarskie i tynkarskie, płyty gipsowe, beton kostrukcyjny, wylewka betonowa, gładzie itp.

  65920794_422270198442537_1523653615489646592_n.png