• AKRYL SZYBKI LEKKI BIAŁY 310 ml op. 12 szt.

Symbol: AB03
Brak towaru
0
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 14
Kurier 15
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

AKRYL SZPACHLOWY LEKKI

ZASTOSOWANIE

Jest to trwale elastyczna, idealnie biała, akrylowa ultra lekka masa uszczelniająca, dyspersyjna, wodorozcieńczalna przeznaczona specjalnie do dokładnego i wyjątkowo równego spoinowania i uszczelniania. Stosowana do: zaprawki, szpachlowanie, wypełnianie i naprawa rys, pęknięć, szczelin, ubytków, połączeń wewnątrz pomieszczeń, zwłaszcza przy pracach malarskich). Maskowanie łbów wkrętów oraz śrub (np. przy montażu płyt g-k, boazerii ściennej, sufitów podwieszanych). Spoinowanie płyt gipsowo-kartonowych. Dająca po utwardzeniu spoiny możliwość szlifowania i łatwego malowania. Spoinowanie połączeń pomiędzy płytami ściennymi a posadzką, listwami podłogowymi, sufitowymi, parapetami. Odporna na pękanie i powstawanie rys skurczowych, posiada podwyższoną elastyczność. Posiada bardzo dobrą przyczepność do wszelkich porowatych podłoży takich jak beton, tynk, gips, ceramika budowlana, kamień, drewno.


WŁAŚCIWOŚCI

Ultra lekki i szybki akryl szpachlowy charakteryzuje się krótkim czasem wstępnego schnięcia co umożliwia nam dość szybko malowanie. Jego elastyczna i bardzo plastyczna formuła zapewnia nam nie pękającą i elastyczną wolną od spękań fugę. Aryl Szybki i Lekki jest już malowalny po kilkunastu minutach (w zależności od temperatury i wilgotności otoczenia 10-20minut). Produkt posiada dużo większą tolerancję, niż tradycyjne akryle, na nakładanie jednorazowo grubszych warstw. Jest masą gotową do użycia nie wymagającą specjalistycznych narzędzi, wystarczy zwykły wyciskacz do
mas w kartuszach. Ze względu na swoją lekkość bardzo łatwy w nakładaniu, szpachlowaniu sufitów. Produkt nie zawiera rozpuszczalników przez co jest bezpieczny dla materiałów dekoracyjnych. Posiada doskonałą przyczepność do typowych podłoży jak płyta gips-karton, beton, cegła, drewno, kamień, aluminium.


DANE TECHNICZNE

Odporność termiczna po utwardzeniu: -20°C do +75°C. Czas obróbki: 5 minut. Tempo utwardzania: 2mm w ciągu 1 – 8 h (w zależności od temp. i wilgotności ). Skurcz: 0%. Ciężar właściwy: 0,57g/ml. Temperatura stosowania: +5°C do +30°C.


SPOSÓB UŻYCIA

Podłoże czyste, suche, odtłuszczone. Fugęwygładzać szpachelką, maczaną w wodzie z mydłem. Stosowanie farb z dużą ilością wypełniaczy, o dużej lepkości, silnie matowych, jednokrotnego krycia może wywołać pęknięcia w powłoce farb. W razie problemów rozcieńczyć farbę z wodą lub wpierw zagruntować powierzchnię gruntem lateksowym.

 

OKRES TRWAŁOŚCI

24 miesiące. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu w temperaturze od +5°C do +25°C.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie